Karrier 2018-04-05T08:25:45+00:00

KARRIER

Cégünk keres megbízható kollégát az alábbi munkakörben:

Építésvezető (mélyépítés)

A pozíció leírása:
Megbízónk építésvezető (mélyépítés) feladatkörbe keres munkatársat hosszú távú munkakapcsolatra.

Megye: Bács-Kiskun megye

Feladatkör, felelősségek:

  • Megbízónk építésvezető (mélyépítés) feladatkörbe keres munkatársat hosszú távú munkakapcsolatra.
  • A leendő munkatárs egy kecskeméti építkezéseken, a helyszínen vezeti a brigádokat; a munkák szervezése, összehangolása, irányítása, ellenőrzése a feladata.
  • Alvállalkozók irányítása, az építkezésen tevékenységet végzők napi koordinálása.
  • Elvégzendő munkák kijelölése a fizikai dolgozóknak, annak ellenőrzése és számon kérése.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

  • A munkakör betöltéséhez technikus vagy építőmérnöki végzettség feltétel
  • FMV jogosultság előnyt jelent.
  • A feladatkör megszerzésének feltétele a betöltő személy műszaki jogosultsága, amelyet annak hiánya esetén a megbízónál tud megszerezni.
  • Mélyépítés területén szerzett, legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Agilis munkavégzés, jó fellépés, önálló döntéshozatal, jó problémamegoldó képesség, precizitás, konfliktuskezelő készség, csapatszellem előnyt jelent.
  • Következetes, határozott, de kooperatív jelentkezőt várnak.
  • „B” kategóriás jogosítvány, mobilitás